30. nedelja med letom (misijonska)

V sredo se bomo na pokopališču na ljubljanskih Žalah poslovili od Ivane Mihelič iz Tacna. Gospod, daj ji večni pokoj!

Danes popoldne bo v baziliki v Stični posvečenje diakonov ljubljanske nadškofije. Vabimo vas, da molimo za njihovo svetost in stanovitnost! Popoldne pa bo v župnijski cerkvi v Škofji Loki osrednja škofijska slovesnost ob misijonski nedelji. Vabljeni!

V tem tednu so jesenske počitnice, zato ni veroučne šole.

Danes teden je 31. nedelja med letom. Ne pozabimo da bomo v noči s sobote na nedeljo premaknili kazalce na zimski čas, torej uro nazaj.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Povabljeni ste, da sprejmete sliko bl. Alojzija Grozdeta in molite za moralno prenovo župnije in za blagoslov. Do sedaj imamo 17 posameznikov ali družin.

Na posebni mizi pod korom je nabiralnik, kamor oddate mašne namene za rajne v mesecu novembru. Kuverte z nameni pa so še v župnijskem oznanilu ali v belih kuvertah na oznanilni mizi.