6. velikonočna nedelja

V torek se bomo poslovili od Anice Cerar iz Vižmarij/Zg. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V tem tednu so po podružnicah prošnje maše za blagoslov dela na polju in s prošnjo za zdravo vreme. Združimo se v molitvi za dobro letino in odvrnitev neurij! Pušca med mašo za namenjena za dar za mašo!

Srečanje sodelavk Karitas bo jutri, v ponedeljek, ob 20.00 v župnišču.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta ob 9.00 in ob 19.00 v župnijski cerkvi. Ob 20.00 bo v župnišču priprava staršev in botrov na krst, krščevanje pa bo naslednjo nedeljo po maši ob 9.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 18.00 naprej na vrsti starši in učenci 9. razreda.

Danes teden je 7. velikonočna nedelja. Odhod avtobusov na šmarnični shod v Kisovec je ob 14.00 izpred pokopališča.

Prišla je nova številka tednika Družina ter PRO, revija prijateljev Radia Ognjišče.