5. velikonočna nedelja

Srečanje katehetov bo v petek ob 19.30 v župnišču, ministrantske vaje pa so v soboto ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je 6. velikonočna nedelja, Nedelja turizma. Ob 10.30 bo žegnanje na Rašici. Vabljeni! Pri vseh nedeljskih mašah bo mesečno darovanje za potrebe župnije. Namenjamo ga za poplačilo stroškov obnove električnih vodov v župnijski cerkvi. Dela so bila končana konec aprila, račun znaša 3.360 EUR.

V stekleni nabiralnik pod korom v župnijski cerkvi čimprej prinesite prijavnice za župnijski Šmarnični shod, ki bo na 7. velikonočno nedeljo, 28. maja. Romali bomo v Kisovec pri Zagorju, v svetišče Fatimske Matere Božje, litanije pa bomo imeli v starodavni cerkvi sv. Lenarta na Krtini.

Bog povrni vsem župnijskim sodelavcem in staršem pri pripravi na praznik prvega svetega obhajila. Še posebej se zahvaljujemo vsem župljanom, ki ste prvoobhajancem kupili molitvenik in boste zanje molili!