4. postna nedelja (laetare)

Za današnji župnijski križev pot na Žeželj pri Vinici je še nekaj mest prostih na avtobusu. Odhod izpred pokopališča je ob 13.00. S seboj vzemite topla oblačila in dežnik!

Svete maše ob delavnikih so v tem tednu že ob 19.00!

Jutri, v ponedeljek, bo ob 19.45 v župnišču prvo spomladansko srečanje za starše veroučencev. Med nami bo ihanski župnik, dr. Andrej Marko Poznič, ki nam bo spregovoril o usmiljenju in pravičnosti.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Križev pot v petek ob 19.00 pripravijo molitvene skupine. Animatorji oratorija odhajajo na Prežganje na duhovno obnovo in pripravo za letošnji oratorij. Podprimo jih z molitvijo!

Danes teden je 5. postna nedelja, Tiha. Med nedeljskimi mašami bomo prisluhnili krajšim meditacijam. Ob 15.00 bo dekanijski križev pot v Žlebah pri Preski.

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Bog povrni vsem, ki ste se odzvali vabilu, da bi postali duhovni botri naših birmancev!

Radio Ognjišče vabi k poslušanju programa ob radijskem misijonu, ki bo od 2. do 8. aprila. Vodili ga bodo lazaristi.

Naslednjo nedeljo boste lahko po vseh nedeljskih mašah kupili butarice, ki jih izdeluje Helena Avsenik. Pri mašah Cvetne nedelje pa boste lahko kupili oblate, ki jih je izdelovala Francka Novak, Miklavževa iz Tacna.