2. postna nedelja

Jutri, v ponedeljek, se bomo poslovili od Ane Mirtič iz Sr. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Zaradi pogreba na Žalah jutri ne bo uradnih ur v župnišču ob 11.00. Ob 18.30 bo v župnišču srečanje sodelavcev Karitas. Večerne maše med tednom pa so v tem tednu že v župnijski cerkvi.

V sredo bo ob 18.30 v župnišču srečanje birmanskih animatorjev.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00!

Križev pot v petek ob 18.00 pripravita zakonski skupini.

Ker je 19. marca postna nedelja, se praznik sv. Jožefa, Jezusovega rednika liturgično obhaja v soboto, 18. marca. Tako bo praznična maša ob 9.00 v župnijski cerkvi, ko se nam bodo predstavili letošnji prvoobhajanci in po maši prvič prejeli zakrament svete spovedi.

Danes teden je 3. postna nedelja, Papeška. Mesečno darovanje namenjamo za obnovo tacenskega in šmarskega bandera. Ob 14.00 bo pobožnost križevega pota na Rašici.

Prišla je nova številka Družine.

Še 14 birmancev čaka na duhovnega botra. Bog povrni vnaprej za molitev in dar za Sveto pismo!

Že zbiramo prijave za župnijski križev pot, ko bomo na 4. postno nedeljo, 26. marca, odšli na božjo pot na Žeželj pri Vinici!

V košaro pri mizi z oznanili lahko tako kot vsako leto oddate stare butarice in oljčne vejice, ki jih bomo sežgali pri velikonočnem ognju!