1. postna nedelja

Poslovili smo se od Janeza Malovrha iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Po deveti maši bo v župnijski cerkvi kratko srečanje za bralce Božje besede, ob 14.00 pa pobožnost križevega pota v Srednjih Gameljnah.

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00!

Križev pot v petek ob 18.00 pripravita jutranji in odrasli pevski zbor. Ob 18.45 bo srečanje katehetov, ob 19.00 pa drugo srečanje zakonske skupine Družina in življenje. Če ima še kdo željo, se lahko pridruži!

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Ingličeva, Gustinčičeva, Juričeva, Preloge ter Ulica Željka Tonija. Srečanje ministrantov bo ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je 2. postna nedelja. Med nami bo postni gost, župnik v Kamniku, g. Luka Demšar. Ob 14.00 bo pobožnost križevega pota v Sp. Gameljnah.

Prišla je nova številka Družine ter mladinska revija Najst.

V postnem času je v programu Radia Ognjišče vsakodnevni prenos svete maše iz frančiškanske cerkve na Tromostovju.

Še vedno prosimo župljane, da bi postali duhovni botri našim birmanskim kandidatom in jim s prispevkom 10 EUR kupili Sveta pisma.

Na mizi z oznanili lahko vzamete spodbudo Slovenske Karitas za postni čas.