5. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bodo govorilne ure za starše učencev 3., 5., 7., 8. in 9. razreda, po maši pa še za starše učencev 4. razreda.

V torek bo srečanje animatorjev oratorija ob 19.00 v župnišču.

Zaradi sredinega praznika, Prešernovega dneva, ni veroučne šole!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00!

Danes teden je 6. nedelja med letom.

Prišla je nova številka Družine.

Poročilo o prihodkih v zadnjem času: darovanje ob božiču (pomoč pri poplačilu stroškov na podružnici na Rašici): 1.560 EUR; januarsko darovanje (namensko za ogrevanje): 1.075 EUR; adventna akcija veroučencev Za lačne otroke: 195 EUR; trikraljevska akcija: 195 EUR ter dar Baragove zveze Tomažu Mavriču za podporo bogoslovcem: 145 EUR. Bog povrni!

V času župnikove odsotnosti ima župnijsko sodnost za našo župnijo g. Ivan Jagodic iz župnije Ljubljana Šentvid. V primeru pogreba pokličite v župnijo Ljubljana Šentvid (ali Vodice) in se dogovorite, prav tako pa kontaktirajte z zakristanom, g. Janezom Lampičem ali g. Vinkom Marjetičem.