4. nedelja med letom

Poslovili smo se od Pavle Blatnik iz Tacna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje animatorjev oratorija ob 18.30 v župnišču.

V četrtek je praznik Gospodovega darovanja, Svečnica. Maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 18.00. Prinesite sveče k blagoslovu! Ob 19.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Papeži v zgodovini Cerkve. Kakšen pomen je imela papeška služba nekoč? Kaj pomeni papeška nezmotljivost?

V petek je prvi petek in god sv. Blaža. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Zaradi nadomeščanja verouka ne bo spovedi uro pred mašo. Med mašo, ki bo v župnijski cerkvi, boste prejeli blagoslov sv. Blaža zoper bolezni v grlu. Ob 19.00 bo v župnišču prvo, uvodno srečanje zakonske skupine Družina in življenje.

Pobožnost prvih petih sobot bo v soboto v Tacnu ob 17.30.

Danes teden je 5. nedelja med letom. Med mašo ob 9.00 se nam bodo predstavili birmanski kandidati.

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter dvojna številka župnijskega oznanila, List svetega Martina.

Ob nedeljah po maši ob 9.00 člani občestva Šmarski Šmarnogorci lahko poravnate priporočeno letno članarino, ki znaša 2 EUR. Prinesite izkaznico!