2. nedelja med letom

Danes popoldan se bomo poslovili od Frančiške Junkar iz Zgornjih Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta in biblične skupine ob 18.30 v župnišču.

V torek bo Antonova maša v Srednjih Gameljnah ob 18.00, v petek pa Boštjanova ob 18.00 v Spodnjih Gameljnah.

V četrtek bo romanje molitvenih skupin. Dobimo se pred župniščem ob 8.30. Ob 18.00 bo maša ob Baragovem dnevu (v župnijski cerkvi!) in srečanje Baragove zveze. Med mašo bo v cerkvi nabiralnik, saj ta dan zbiramo darove za vzdrževanje bogoslovcev v revnih državah. Po maši nam bo igralska skupina s Kureščka predstavila kratko igro o Baragovem življenju.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 17.45 naprej na vrsti starši in učenci 5. razreda.

V soboto bo duhovna obnova župnijskih sodelavcev (ŽPS, Karitas, ŽGS, pevcev, bralcev …). Med nami bo (namesto odsotnega Francija Petriča) p. Silvo Šinkovec DJ. Začnemo ob 9.00 in končamo s kosilom ob 13.00. Vabljeni!

Danes teden je 3. nedelja med letom. Mesečno darovanje (ofer) namenjamo za stroške ogrevanja. Ob 9.00 bo družinska maša.

Prišla je nova številka Družine.

Ob nedeljah po maši ob 9.00 člani občestva Šmarski Šmarnogorci lahko poravnate priporočeno letno članarino, ki znaša 2 EUR. Prinesite izkaznico!

Otroci veroučne šole naj k jaslicam prinesejo svoj dar adventne akcije Za lačne otroke! Bog povrni!