Nedelja Jezusovega krsta

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje sodelavcev Karitas ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

V petek bo pričevanje zakoncev Kokalj iz skupine Družina in življenje, ob 19.00 v župnišču. Vabljeni zakonski pari!

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Cesta v Gameljne, Pšatnik, Ulica Angele Ljubič, Ulica Jožeta Štruklja, Šmarnogorska pot, Šmartno.

Danes teden je 2. nedelja med letom.

Prišla je nova številka Družine.

Naslednjo nedeljo po maši ob 9.00 boste člani občestva Šmarski Šmarnogorci že lahko poravnali priporočeno letno članarino, ki znaša 2 EUR. Prinesite izkaznico!

Otroci veroučne šole naj k jaslicam prinesejo svoj dar adventne akcije Za lačne otroke! Bog povrni!

KUD Tacen vabi na božični koncert danes ob 18.00 v Gasilskem domu v Tacnu, vokalna skupina Krila vabi v Zalog pri Ljubljani, kjer bo božični koncert ob 19.00, duhovniški oktet Oremus pa ima božični koncert ob 18.00 v župnijski cerkvi v Cerkljah na Gorenjskem. Odločite se modroJ!