Marija, sveta božja mati

Večerne maše ob delavnikih (razen praznikov in prvih petkov!) so v župnišču!

Jutri, v ponedeljek, je praznični dan, zato ni veroučne šole in uradnih ur v župnišču. Srečanje Župnijskega pastoralnega sveta bo ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: V živo z eksorcistom: boj s hudobnim duhom! Med nami bo gost, g. Marijan Veternik.

V četrtek je tudi tretji sveti večer. Doma molimo za blagoslov, pokropimo in pokadimo stanovanje in druge prostore. Nalepke za blagoslov z oznako 20 + G + M + B + 17 lahko vzamete pod korom. Svoj dar za koledniško akcijo lahko v tem tednu vržete v nabiralnik.

Praznik Gospodovega razglašenja, svetih Treh kraljev, je v petek. Maši bosta ob 9.00 in 18.00 v župnijski cerkvi.

Pobožnost prvih sobot bo ob 17.30 v Tacnu!

Danes teden je nedelja Jezusovega krsta. Pri maši ob 9.00 bo srečanje družin novokrščenih v letu 2016. Med nami bo nadškof v pokoju, msgr. Alojz Uran. Prav tako ob 9.00 bo nadškof msgr. Stanislav Zore OFM v ljubljanski stolnici podelil službe bogoslovcem in sprejel kandidate za stalni diakonat, med njimi tudi našega župljana, g. Ivana Bizjaka. Vabljeni!

Prišla je nova številka Družine ter mladinska revija Najst.