3. adventna nedelja (gaudete)

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje za starše birmanskih kandidatov (7. in 8. razreda), ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bo priprava staršev in botrov na krst. Krščevanje bo v nedeljo po maši ob 9.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 17.45 na vrsti starši in učenci 4. razreda veroučne šole.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Zgornje Gameljne. Od 17.30 bosta za sveto spoved v župnijski cerkvi na voljo spovednika od drugod. Ob 18.00 začnemo z božično devetdnevnico v župnijski cerkvi. Povabljeni še posebej otroci veroučne šole, ki bodo sodelovali pri Marijo nosijo. Ob 20.00 bo srečanje in spoved dekanijske mladine v Podutiku.

Danes teden je 4. adventna nedelja.

Prišla je nova številka tednika Družina, Misijonska obzorja ter PRO, revija prijateljev Radia Ognjišče.

Na mizi z oznanili lahko kupite Marijanske koledarje (2 EUR) in Pratike (5 EUR).

V soboto, 17. decembra, bo v Šmartnu že tradicionalni praznični sejem na Cesti v Gameljne, pred župnijsko cerkvijo od 15.30 do 20.00. Vabijo lokalna društva, izkupiček od prodaje dobrot gospodinj bo namenjen Župnijski Karitas Šmartno.