Jezus Kristus, kralj vesoljstva

Danes popoldan bo ob 15.00 v pastoralnem domu v Vodicah dekanijsko srečanje ŽPS. Tema srečanja bo Svoboda govora, predavatelj pa dr. Andrej Poznič.

Srečanje biblične skupine bo jutri, v ponedeljek, ob 18.30 v župnišču.

V četrtek ob 19.00 bo priprava staršev in botrov na krst. Krščevanje bo v nedeljo po maši ob 9.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 17.45 na vrsti starši in učenci 2. razreda!

Prišla je nova številka tednika Družina. Na mizi z oznanili še vedno lahko vzamete Družino prejšnjega tedna, v kateri je predstavljena naša župnija.

Danes teden je 1. adventna nedelja. Pri maši ob 9.00 se bomo spomnili vseh, ki so od nas odšli v tem cerkvenem letu. Nabirka med mašo bo namenjena Škofijski in Župnijski Karitas.

Na mizi z oznanili so tudi listi za donacijo dohodnine Župnijski Karitas Šmartno. Izpolnjeno listino lahko oddate v nabiralnik za Karitas!

Sodelavci Karitas in drugi se lahko prijavite pri župniku za sredino romanje na Ponikvo in koncert Klic dobrote. Odhod avtobusa iz Šmartna bo ob 8.15!