32. nedelja med letom (zahvalna)

Poslovili smo se od Jožefa Bukovca iz Sr. Gameljn, v torek pa se bomo poslovili od Frančiške Francelj iz Tacna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Med nami bo prof. dr. Marijan Peklaj, ki nam bo spregovoril o biblični geografiji. Vabljeni!

V petek je praznik župnijskega zavetnika, sv. Martina. Pri maši ob 18.00 bodo zaobljube Šmarske mladine in sprejem novih članov.

Celodnevno češčenje bomo v župniji obhajali v soboto. Začeli bomo z mašo ob 9.00, ko se bomo spomnili pokojnih župnikov, Franca Mikuža, Jošta Martelanca, Bogumila Škerlavaja in Karla Šparhakla. Sklep ob 18.00 bo vodil g. Gašper Mauko, kaplan na Vrhniki.

Danes teden je 33. nedelja med letom, Martinova. Obhajamo patrocinij župnijske cerkve sv. Martina. Pri maši ob 9.00 boste za simboličen dar lahko prejeli Martinove piškote (dar bomo namenili župnijski Karitas), podelili pa bomo tudi letošnje Odličje svetega Martina. Darovanje pri maši namenjamo za nova vhodna vrata v župnišču.

Bog povrni župljanom podružnice sv. Jurija iz Tacna za okrasitev daritvenega oltarja v župnijski cerkvi!