30. nedelja med letom (misijonska)

Jutri, v ponedeljek, se bomo poslovili od Jožefe Zupan iz Most. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Lepo povabljeni k molitvi rožnega venca pred mašo, v četrtek pa pri češčenju Najsvetejšega po maši. V četrtek bo priprava staršev in botrov na krst ob 20.00 v župnišču.

Zaradi svetoletnega romanja Šmarske mladine v Rim bo obhajanje bolnih in starejših že ta petek dopoldan. Od 17.00 naprej so za čiščenje učilnic v župnišču na vrsti starši in učenci 1. razreda veroučne šole.

Danes teden je 30. nedelja med letom.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Bog povrni za darove današnje nedelje! Namenjamo jih Misijonski pisarni za slovenske misijonarje!

Kuverte z novembrskimi nameni za rajne do četrtka oddajte v nabiralnik pod korom ali župniku osebno!

Pladnji in košare, s katerimi ste prinesli pecivo in druge dobrote za župnijski dan, so na mizici za glavnimi vrati v župnišču!

Ga. Nena Dautanac, pričevalka na našem misijonu, vabi na seminar za boljše odnose z naslovom »Drugačen ali napačen? Razumevanje osebnostnih tipov.«. Seminar bo v Osnovni šoli Šmartno v torek od 17.00 do 20.00. Seminar je brezplačen, potrebne so prijave na elektronski naslov podajroko@gmail.com!