27. nedelja med letom (rožnovenska)

V tem tednu zaradi misijonskega dogajanja ni veroučne šole!

V sredo bo dekanijska konferenca v sklopu misijona, zato bo maša samo ob 9.00. Čez dan bodo spovedniki v župnijski cerkvi na voljo za spoved.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obisk misijonarjev pri bolnih in starejših. Pred večerno mašo za starejše (od 18.00 naprej) bo priložnost za sveto spoved, med mašo pa za prejem zakramenta bolniškega maziljenja.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Spodnje Gameljne.

Danes teden je 28. nedelja med letom. Slovesna maša ob sklepu misijona in 175-letnici posvetitve župnijske cerkve bo ob 11.00.

Prišla je nova številka tednika Družina.

V tem tednu misijona bomo veseli, če nas boste z misijonarji povabili na druženje domov, zajtrk ali kosilo. Prosti smo še v četrtek, petek ali soboto.

Majhna sprememba je glede jutranjih hvalnic in začetka češčenja. S hvalnicami začnemo ob 8.30, torej pol ure kasneje.

Današnje Župnijske poti od podružnice do podružnice bodo kljub slabi napovedi. Možje začnejo v Tacnu (lahko parkirate pri Bitencu in Potokarju), žene pa na Rašici (lahko parkirate pri Skreku (Pri Burgarju).