26. nedelja med letom

Poslovili smo se od Jolande Bukovec iz Srednjih Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V ponedeljek ob 19.30 bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta in vseh, ki kakorkoli sodelujete pri misijonu z misijonarjem. Najprej se dobimo v župnijski cerkvi!

Češčenje Najsvetejšega bo v četrtek po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta v župnišču.

Danes teden je 27. nedelja med letom, Rožnovenska.

Prišla je nova številka tednika Družina, Ognjišče in župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Na mizi z oznanili so še zloženke za Misijon!

Bog povrni vsem, ki ste kakor koli sodelovali pri slovesnosti svete birme in ste v dveh letih priprave molili za naše birmance!

Naj nas prihajajoči SVETI MISIJON opogumi in naredi za zveste Kristusove sodelavce. Verujemo, a naj nam Gospod pomaga v naši neveri!