25. nedelja med letom

Poslovili smo se od Ane Furlan iz Zgornjih Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V ponedeljek ob 19.45 bo srečanje staršev birmancev v župnišču. V tem tednu poteka priprava na birmo, zato je maša v župnijski cerkvi vsak dan ob 19.00, tudi v soboto.

Srečanje birmancev in staršev z birmovalcem, pomožnim škofom in arhidiakonom, msgr. dr. Antonom Jamnikom, bo v petek, ob 18.00. Vabljeni tudi botri in drugi župljani!

Vse Rašičane vabimo k prostovoljnemu delu pri podružnici sv. Križa, in sicer v soboto od 7.00 naprej, če bo lepo vreme. Bog povrni za pripravljenost!

Danes teden je 26. nedelja med letom, Slomškova. Podelitev zakramenta svete birme bo med mašo ob 10.00.

Prišla je nova številka tednika Družina in Praznična Družina. Izdali smo plakate za Misijon. Kdor bi ga rad vzel in izobesil na javno mesto, ga dobi pri župniku.

Še osemnajst prostih mest je za župnijsko romanje v Francijo, po poteh sv. Martina. Prijavite se v župnišču!

Prijavnico za oratorijski dan med Misijonom (1. oktobra) naj otroci čimprej prinesejo s prispevkom (5 EUR) k verouku.

Bog povrni za darove pri današnjem ofru. Namenjamo jih za župnijske tiskovine.