24. nedelja med letom

Poslovili smo se od Stanislava Torkarja iz Tacna, v torek pa se bomo poslovili od Stojana Ovijača iz Zg. Gameljn. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

V ponedeljek ob 19.30 bo srečanje Karitas v župnišču.

Ob prazniku Povišanja sv. Križa bo maša v sredo na Rašici ob 19.00. Ob 19.30 bo srečanje birmanskih animatorjev.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo priprava staršev in botrov na krst.

Srečanje mladih bo v soboto v Stični. Mladi iz ljubljanskih župnij se na srečanje odpravljajo z vlakom, ki gre iz glavne postaje ob 7.45. Prispevek (7 EUR) poravnate na vlaku. Ob 10.00 bo na Šmarni gori zaobljubljena maša za vrnitev Rašičanov iz izgnastva.

Danes teden je 25. nedelja med letom, nedelja svetniški kandidatov. Med mašo ob 9.00 začenjamo bližnjo pripravo na praznik podelitve sv. birme. Krsti bodo po drugi maši.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Še dvajset prostih mest je za župnijsko romanje v Francijo, po poteh sv. Martina. Prijavite se v župnišču!

Termin veroučne šole za 7. razred ostaja zaenkrat še ob 17.00, za 8. razred pa ob 15.00 (ob četrtkih). Prijavnico za oratorijski dan med Misijonom (1. oktobra) ste dobili pri vpisu in jo čimprej prinesite s prispevkom (5 EUR) k verouku.