13. nedelja med letom

V ponedeljek bomo začeli z oratorijem. Prijavljeni se prvi dan izjemoma zberejo ob 8.30, druge dni pa ob 9.00.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

V petek je prvi petek. V naši župniji bomo sprejeli kip Fatimske Marije, ki roma letos po Sloveniji. V naši župniji bo ta dan od 10.15 do 13.00. Povabljeni, da jo slovesno sprejmemo in počastimo. Župnijo, mlade in družine bomo posvetili Jezusovemu in Marijinemu srcu. Naj nam Marija izprosi potrebnih milosti za misijon, na katerega se zavzeto pripravljamo, pa tudi za vse potrebe, ki jih nosimo v srcu.

V soboto ob 9.00 bo poljska maša za Zgornje in Srednje Gameljne na Šmarni gori. Vabljeni!

Danes teden je 14. nedelja med letom, Nedelja Slovencev po svetu. Ob nedeljah do 14. julija bo v župniji maša samo ob 9.00.

Na voljo je nova številka tednika Družina, Ognjišča, Praznična Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.