9. nedelja med letom

V torek bo sklep šmarnične pobožnosti ob 18.30, in zahvalna maša ob zaključku veroučnega leta, ko bomo podelili spričevala. Otroci naj čimprej prinesejo prijavnice za letošnji oratorij, birmanci pa še prijavnice! Ob 20.00 pa bo v župnišču kratko srečanje članov molitvenih skupin v naši župniji!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00, ob 20.00 pa Četrtkovi pogovori o veri.

Na prvi petek bo dopoldan obhajanje bolnih in starejših po domovih. Od 18.00 bo priložnost za sveto spoved v župnijski cerkvi. Za čiščenje učilnic so od 17.00 na vrsti starši in učenci 8. razreda! Ob 20.00 bo v župnijski cerkvi srečanje za starše birmancev.

Poljska maša za Tacen na Šmarni gori bo v soboto ob 9.00. Vabljeni!

Danes teden je 10. nedelja med letom.

Na voljo je nova številka tednika Družina, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

V tem tednu že lahko darujete za mašne namene za drugo polovico leta. Od 1. junija do konca avgusta so uradne ure v župnišču po večernih mašah v Šmartnu!

Naslednjo nedeljo bo šmarnični shod na Dobrovi in pri sv. Trojici na Vrhniki. Odhod avtobusov izpred pokopališča v Šmartnu bo ob 14.00, maša na Dobrovi pa ob 14.30. Zaradi naročila avtobusov se čimprej prijavite!