Nedelja svete Trojice

Otroci veroučne šole bodo v tem tednu prejeli prijavnice za oratorij, ki bo v naši župniji od 27. junija do 1. julija. Čimprej oddajte prijavnice v župnišču!

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik Sv. Rešnjega Telesa in Krvi. Maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00. Ob 20.00 bo priprava staršev in botrov na krst. Krščevanje bo v nedeljo ob 10.00.

V soboto ob 20.00 bodo v župnijski cerkvi kratke vaje za nosilce bander! Nekaj kratkih navodil za lepo in zbrano obhajanje procesije v nedeljo, najdete na listku na mizi z oznanili.

Danes teden je 9. nedelja med letom. Zaradi zunanjega obhajanja praznika sv. Rešnjega Telesa bo maša samo ob 8.00 (!), po njej pa telovska procesija!

Na voljo je nova številka tednika Družina.

Vabimo vse župljane, še posebej pa otroke, ki hodite k šmarnicam, na Šmarnični shod, ki bo v nedeljo, 5. junija, na Dobrovi in pri sv. Trojici na Vrhniki. Zaradi naročila avtobusov se je potrebno prijaviti! Listki so še na mizi z oznanili!