4. velikonočna nedelja

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine ob 19.30 v župnišču.

V četrtek zaradi obravnave na sodišču ne bo uradnih ur v župnišču ob 11.00. Hvala za razumevanje! Po maši ob 19.00 bo češčenje Najsvetejšega. Ob 20.00 pa priprava staršev in botrov za krst. Krščevanje bo naslednjo nedeljo po maši ob 9.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek od 17.00 naprej na vrsti starši in učenci 9. razreda veroučne šole.

V soboto bo srečanje ministrantov ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je 5. velikonočna nedelja. Ob 10.30 bo obhajanje patrocinija v Tacnu. Darovanje pri tej podružnici namenjamo za obnovo bandera. To nedeljo bo po vseh mašah blagoslov prevoznih sredstev (koles, motorjev, avtomobilov, traktorjev …), in sicer v Šmartnu na župnijskem dvorišču, v Tacnu pa pri Bitencu. Zbrane prostovoljne darove namenjamo za svete maše za srečno vožnjo.

Na voljo je nova številka tednika Družina.

Za izlet v Gardaland (27. aprila) se lahko prijavite člani Šmarske mladine, učenci 9. razreda in ministranti še v tem tednu. Ob prijavi plačate 20 EUR, ostalo pa na avtobusu.

Tudi letos vabimo farane, da postanejo botri našim prvoobhajancem in jim kupijo molitvenik (7 EUR). Prvo sveto obhajilo obhajamo 8. maja! Oglasite se pri župniku.