3. velikonočna nedelja

Starši veroučencev ste povabljeni na 2. pomladansko srečanje, ki bo jutri ob 19.30 v župnišču. Tema večera bo: Naj bom usmiljen ali pravičen?

V sredo ob 19.30 bo srečanje birmanskih animatorjev.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Ulica Lizike Jančar, Pot sodarjev, Židankova, Ulica Mirka Tomšiča, Čižmanova.

Danes teden je 4. velikonočna nedelja, Nedelja Dobrega pastirja. Ob 9.00 vabljeni k družinski maši. Ob 10.30 bo žegnanje v Spodnjih Gameljnah. Mesečno darovanje v župniji namenjamo obnovi stranskih vrat, na podružnici pa za poplačilo dolga pri obnovi zvonika

Na voljo je nova številka tednika Družina in Misijonska obzorja.

Vokalna skupina Krila vabi na letni koncert, ki bo tokrat posvečen planinam. Koncert, poimenovan Odmev s Triglava, bo v dvorani Zavoda sv. Stanislava v Šentvidu, v soboto, ob 20.00.