Nedelja božjega usmiljenja (bela)

Poslovili smo se od Andreja Vidmarja z Rašice, v torek pa se bomo poslovili od Antona Magistra iz Šmartna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Dekanijsko srečanje za bralce Božje besede bo jutri, v ponedeljek, ob 20.00 v Domu sv. Vida v Šentvidu. Gost bo dramski igralec, g. Gregor Čušin.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo Verujem v eno, sveto, katoliško in apostolsko Cerkev. Priznavam en krst v odpuščanje grehov.

Birmanski kandidati odhajajo v petek na duhovno obnovo na Kanji Dol. Podprimo jih z molitvijo!

Danes teden je 3. velikonočna nedelja. Med mašo ob 9.00 bo umestitev novega ključarja za župnijsko cerkev, g. Tomaža Lampiča.

Na voljo je nova številka tednika Družina.