Velika noč gospodovega vstajenja

V tednu pred nami so velikonočne počitnice, zato ni veroučne šole. Uradne ure so po večernih mašah v Šmartnu.

Jutri ob 15.00 vabljeni k maši na Šmarno goro, kjer bomo prosili za odvrnitev potresa in drugih nesreč.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta.

Odhod animatorjev oratorija v Novo Štifto pri Ribnici na duhovno pripravo bo v petek ob 17.00 izpred župnišča. Povabljeni novi animatorji, še posebej tisti iz 9. razreda!

Fatimska pobožnost prvih petih sobot bo v Tacnu ob 18.30.

Danes teden je Nedelja Božjega usmiljenja (Bela).

Na voljo je še praznična številka tednika Družina, glasilo naše dekanije, Dekanijski vinograd in župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Današnje praznično darovanje je namenjeno pokritju stroškov ob obnovi strehe zvonika v Spodnjih Gameljnah. Bog povrni

V IMENU GOSPODA ŽUPNIKA NAJPREJ ISKRENA ZAHVALA VSEM BOGOSLUŽNIM IN DRUGIM SODELAVCEM PRI VELIKONOČNEM PRAZNOVANJU. NAJ VAS VSTALI JEZUS NAPOLNJUJE Z UPANJEM IN ŽIVO VERO IN VAM PODARI SVOJ MIR! ALELUJA!