4. postna nedelja (laetare)

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Karitas ob 18.30 v župnišču.

V četrtek po maši ob 18.00 bo češčenje Najsvetejšega.

V petek križev pot ob 18.00 pripravljajo učenci 5. razreda veroučne šole.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Ivice Pirjevec, Molekova, Ovčakova, Grško, Čehova, Kajakaška, Rocenska, Pločanska.

Danes teden je 5. postna nedelja, Tiha. Med nedeljskimi mašami bomo prisluhnili postnim meditacijam. Popoldan ob 15.00 vabljeni k dekanijskemu križevemu potu v Žlebe, župnija Preska.

Na voljo je nova številka tednika Družina.

V Spodnjih Gameljnah se obnova strehe zvonika na podružnici bliža koncu. Zbrano imamo dobro polovico sredstev. Svoj dar lahko nakažete na TRR župnije s pripisom: Za zvonik v Sp. Gameljnah. Bog povrni!

Naslednjo nedeljo bodo na voljo oljčne vejice. S prostovoljnim darom zanje bomo darovali za obnovo istrskih cerkva. Bog povrni! Pri vseh mašah, tudi v Tacnu, boste lahko kupili tudi butarice. Po maši ob 9.00 pa bomo pobirali članarino za Šmarske Šmarnogorce, ki ostaja 2 EUR.