4. nedelja med letom

V sredo se bomo poslovili od Jakoba Lukše iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Srečanje katehetov bo jutri, v ponedeljek, ob 18.30 v župnišču.

V torek je praznik Gospodovega darovanja, Svečnica. Prinesite sveče k blagoslovu!

Ob godu sv. Blaža bomo v sredo ob 18.00 prejeli Blažev blagoslov zoper bolezni v grlu ter blagoslovili zeliščne bombone. Ob 19.00 bo srečanje birmanskih animatorjev.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni k Četrtkovim pogovorom o veri ob 19.00 Tema večera bo: In tretji dan je od mrtvih vstal, po pričevanju Pisma. In je šel v nebesa ...

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. Uro pred večerno mašo je priložnost za sveto spoved.

V soboto bo ob 17.00 v Vidovem domu v Šentvidu srečanje za botre birmancev!

Danes teden je 5. nedelja med letom.

Na voljo je nova številka tednika Družina, Ognjišče ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Priložena je pastoralna statistika naše župnije za leto 2015.

Radio Ognjišče vabi na pustni ples z dobrim namenom in Pustno iskrico, ki bo v soboto v Zavodu sv. Stanislava ob 12.00. Zabavala vas bosta Romana Krajnčan in Ansambel Skrivnost. Darovi so namenjeni za porodnišnico na Madagaskarju.

Nameni za maše so do konca junija že zasedeni.

Lepo povabljeni k ogledu Facebook strani o dogajanju na Misijonu v Šmartnem v oktobru!