2. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, vabljeni k Antonovi maši v Srednje Gameljne ob 18.00, v sredo pa k Boštjanovi maši v Spodnje Gameljne, prav tako ob 18.00.

Srečanje Župnijskega gospodarskega sveta in biblične skupine bo v ponedeljek ob 18.30 v župnišču.

V torek je smrtni dan Božjega služabnika škofa Friderika Baraga. Maša bo ob 18.00 v župnijski cerkvi, po maši pa v župnišču predstavitev Baragove misijonske poti in njegove literarne vloge. Vabljeni še posebej člani Baragove zveze!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni!

Za čiščenje učilnic in spodnjega dela župnišča so v petek od 18.30 naprej na vrsti starši in učenci 6. razreda.

V soboto bo duhovna obnova za župnijske sodelavce od 9.00 v župnišču. Med nami bo br. Jožko Smukavc OFMCap, ki bo sodeloval na našem misijonu v mesecu oktobru.

Danes teden je 3. nedelja med letom. Lepo vabljeni k družinski maši ob 9.00.

Na voljo je nova številka tednika Družina.