Jezusov krst

Poslovili smo se od Antonije Koželj iz Srednjih Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Srečanje Karitas bo v ponedeljek ob 18.30 v župnišču; v sredo, prav tako ob 18.30 pa srečanje birmanskih animatorjev.

Za čiščenje župnijske cerkve sta v soboto na vrsti ulici: Cesta Cirila Kosmača in Grobeljca.

Danes teden je 2. nedelja med letom. Mesečno darovanje namenjamo za ogrevanje župnijske cerkve in župnijskih prostorov.

Na voljo je nova številka tednika Družina.

Vsi farani lepo povabljeni k vpisu v Baragovo zvezo! Prijavnice – nekaj jih je še na mizi z oznanili – oddate župniku. Sveta maša za člane bo ob smrtnem dnevu Božjega služabnika, 19. januarja.

Otroci, ki ste zbirali darove za lačne otroke v adventni akciji, lahko še ta teden oddate k jaslicam ali med veroukom. Bog povrni!