Nedelja svete družine

Poslovili smo se od Vesne Pavić iz Sr. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, ob prazniku sv. Nedolžnih otrok, bo maša na Rašici ob 18.00.

Ob sklepu božične osmine bomo na Silvestrovo obhajali drugi sveti večer. Doma pokropimo in pokadimo in prosimo za blagoslov v novem letu. Pri maši ob 18.00 bomo zapeli zahvalno pesem.

V petek, na novega leta dan obhajamo praznik Marije, svete Božje Matere. Maša bo v župnijski cerkvi ob 9.00. Zahvalili se bomo za milosti, ki smo jih prejeli v letu 2015 in prosili za Božje in Marijino varstvo v letu 2016. Vabljeni!

Danes teden je 2. nedelja po božiču.

Prišla je nova številka župnijskega oznanila, List svetega Martina. V prilogi je povabilo v Baragovo zvezo v naši župniji.

Na mizi z oznanili lahko še dobite župnijske koledarje za leto 2016! Bog povrni za prostovoljni dar!