28. nedelja med letom (obletnica posvetitve - župnijsko žegnanje)

Starši učencev veroučne šole vabljeni na srečanje, ki bo jutri, v ponedeljek, ob 19.30 v župnišču. Med nami bo gostja, ga. Sonja Pungertnik, Slovenka leta.

Zaradi župnijskega romanja na Poljsko v četrtek ne bo uradnih ur v župnišču. Veroučna šola poteka po urniku! Prijavljeni ne pozabite na osebne dokumente! Kosilo bomo imeli iz skupne mize, zato je dobrodošla hrana, ki jo lahko razdelimo. Zaradi odpovedi in bolezni imamo še eno prosto mesto. Če bi se kdo želel pridružiti na romanju, naj to čimprej sporoči!

Danes teden je 29. nedelja med letom, misijonska. Pušco prihodnje nedelje namenjamo Misijonski pisarni. Bog povrni!

Prišla je nova številka Družine in Misijonska obzorja.

Novembrske namene za rajne oddajte do 20. oktobra v nabiralnik ali župniku osebno!

Še vedno so prosta mesta za srečanje s Pedrom Opeko, in sicer v Hali Tivoli, v soboto, ob 19.00. Vstopnice lahko kupite pri Eventimu in drugih prodajnih mestih.