27. nedelja med letom (rožnovenska)

Poslovili smo se od Cirila Janežiča iz Sp. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V sredo bo dekanijska pastoralna konferenca v naši župniji. Začnemo jo s sveto mašo ob 9.00 v župnijski cerkvi, h kateri ste lepo povabljeni. Večerne maše ta dan ne bo!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Cesta v Gameljne, Pšatnik, Ulica Angele Ljubič, Ulica Jožeta Štruklja, Šmarnogorska pot, Šmartno. Srečanje ministrantov bo ob 9.00.

Danes teden je 28. nedelja med letom, ko obhajamo obletnico posvetitve župnijske cerkve sv. Martina. Župnijski dan se začne s slovesno mašo ob 11.00, zato ne bo jutranjih maš v župniji!

Prišla je nova številka Družine.

Novembrske namene za rajne oddajte do 20. oktobra v nabiralnik ali župniku osebno!