26. nedelja med letom (Slomškova)

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 vabljeni k Četrtkovim pogovorom o veri. Tema večera bo: V začetku je bila Beseda. Odnos med razumom in vero. Med nami bo posebni gost.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in starejših po domovih. K večerni maši pridejo tudi birmanski kandidati.

Danes teden je 27. nedelja med letom, Rožnovenska.

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi so tudi novembrski nameni za pokojne. Svoje prošnje za molitve lahko oddate do 20. oktobra.

Do ponedeljka zvečer se lahko še prijavite za župnijsko romanje na Poljsko, od 15. do 18. oktobra. Ob prijavi plačate akontacijo v višini 50 EUR. Preostanek plačila boste poravnali po prejemu pošte iz agencije Aritours.

Mašni nameni so do konca leta že zasedeni. Za prvo polovico lahko darujete za svete maše od 1. decembra naprej v župnijski pisarni, ker trenutno še nimamo koledarjev.