22. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo ob 19.30 v župnišču. srečanje staršev, ki svoje otroke vpisujejo v 1. razred veroučne šole.

Vpis v veroučno šolo za vse razrede bo v torek, 1. septembra, od 8.00 naprej. K vpisu obvezno prinesite spričevalo! Bog povrni za dar za katehete!

V sredo bo srečanje katehetov ob 19.30 v župnišču.

Četrtkovi pogovori o veri nas spet vabijo k poglobitvi naše vere. Dobimo se ta četrtek, ob 20.00 v župnišču. Letošnja tema bo Veroizpoved.

Na prvi petek bo dopoldan obhajanje bolnih in starejših po domovih. Uro pred večerno mašo bo priložnost za sveto spoved v župnijski cerkvi.

Danes teden je 23. nedelja med letom, Angelska. Žegnanje v Tacnu bo ob 10.30, zato v soboto tam ni svete maše!

Prišla je nova številka Družine, Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice bo v soboto, 12. septembra, na Brezjah. Letos ga organizira dekanija Ljubljana Šentvid. Tudi iz naše župnije bomo romali z avtobusom, zato se lahko že prijavite!