11. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo ob 19.30 srečanje biblične skupine, ob 20.00 pa srečanje animatorjev oratorija.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni! Priprava staršev in botrov za krst bo ob 20.00 v župnišču. Ta mesec so krsti izjemoma naslednjo nedeljo, 21. junija, med mašo ob 9.00

V petek zvečer bo srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina, ob 19.30.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Cesta v Gameljne, Pšatnik, Ulica Angele Ljubič, Ulica Jožeta Štruklja, Šmarnogorska pot, Šmartno.

Danes teden je 12. nedelja med letom.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Uradne ure v župnišču so v času počitnic po večernih mašah v Šmartnem!

Veroučence in starše, ki še niso dvignili spričeval, prosimo, da to storijo do konca junija, sicer vpis septembra ni mogoč.

Zavod svetega Stanislava vabi na kulturno prireditev ob 100-letnici začetka Soške fronte ter 70-letnici konca druge svetovne vojne in povojnih pobojev, ki bo v četrtek, 18. junija. Ob 20.30 bo maša v zavodski kapeli, nato pa program v parku pred Zavodom.