10. nedelja med letom

Poslovili smo se od Jurija Novaka iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!.

V petek zvečer bo peš romanje na Brezje. Romarski blagoslov prejmemo ob 21.30 v župnijski cerkvi. Skupina s kolesi odrine iz Šmartna ob 03.30. Sveta maša v brezjanski baziliki bo predvidoma ob 6.00.

Poljska maša za Tacen na Šmarni gori bo v soboto ob 9.00. Vabljeni!

Danes teden je 11. nedelja med letom. Ob 11.00 bo maša na Šmarni gori za občestvo Šmarski Šmarnogorci. Člani boste lahko po maši poravnali še članarino za letošnje leto.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Uradne ure v župnišču so v času počitnic, od jutri naprej, po večernih mašah v Šmartnem.

Otroci veroučne šole se še do jutri lahko prijavite za oratorij!

Duhovniški oktet Oremus vabi danes na letni koncert ob 70-letnici konca druge svetovne vojne. Koncert bo ob 17.00 v romarski cerkvi na Zaplazu. Poezijo bl. Alojzija Grozdeta bo prebiral dramski igralec Pavle Ravnohrib. KUD Tacen vabi na prireditev v soboto, 13. junija, ob praznovanju 40-letnice MePZ Tacen. Začetek bo pri tacenski cerkvi ob 18.00. Gostje bodo kulturna skupina iz Male Nedelje. V primeru slabega vremena bo prireditev ob 19.00 v Domu krajanov.