6. velikonočna nedelja

Kljub rahljanju ukrepov, se v cerkvi še vedno držimo pravil, ki jih je postavila SŠK! Prosimo vas, da jih dosledno upoštevate! Župnijskih srečanj v tem tednu še vedno ne bo, prav tako ni uradnih ur v župnišču!

V tem tednu bodo v župnijski cerkvi prošnje maše za blagoslov pri delu, še posebej na polju, za odvrnitev neurij in drugih nesreč. Župljane vabimo, da pridete takrat, ko je na vrsti vaša podružnica. Pušca med mašo bo za mašni dar.

Vse starejše nad 70 let, ki se ne počutite zares zdravi; prav tako vse, ki imate kronične bolezni, in pa tiste, ki kašljate in kihate, prosimo, da ostajate doma zaradi sebe in bližnjih! Sveto mašo spremljajte preko medijev!

Delo z zvonovi dobro poteka. V začetku tedna so odstranili kemblje in električno vezje, v petek smo jih spustili iz zvonika. Sedaj so na Dobrovi na čiščenju, srednja dva je potrebno uglasiti.