Župnija Šmartno pod Šmarno goro

3. VELIKONOČNA NEDELJA

14. APRIL 2024

Pred nami je nov teden. Večerne svete maše bodo ob 19h.

Danes začenjamo Teden molitve za duhovne poklice. Pri maši bo vsak dan kratko premišljevanje. Vabimo k molitvi za nove duhovne poklice, ki jih tako primanjkuje.

V soboto ob 8h čistijo cerkev: ul. Lizike Jančar, Pot sodarjev, Židankova, ul. Mirka Tomšiča in Čižmanova.

V soboto, 20. aprila, bo med 14. in 17. uro na Brezjah srečanje družin ljubljanske nadškofije. Geslo srečanja je »Vzemi Boga zares!«. Srečanje bo imelo družinski značaj s pesmijo, molitvijo in sv. mašo pod vodstvom ljubljanskega nadškofa.

Za romanje 18. maja smo zapolnili vsa mesta - prijave niso več mogoče.

Prihodnjo nedeljo bo žegnanje v Spodnjih Gameljnah. Sveta maša bo tam ob 11.15h.

Za branje: na voljo je nova številka Družine, nekaj je še Ognjišč in revije Najst, nova je revija Misijonska obzorja.

nalagam novice...