Župnija Šmartno pod Šmarno goro

5. POSTNA – TIHA NEDELJA

PAPEŽEVA NEDELJA

17. MAREC 2024

V petek so se poslovili od + Florjana Turka s Poti sodarjev. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Danes popoldne ob 15h bo dekanijska molitev križevega pota v Žlebeh. Lepo vabljeni! Starši in birmanci pa se dobimo ob 15h v Smledniku.

V torek praznujemo god sv. Jožefa. Sveti maši bosta ob 9h in ob 18h. Vabljeni predvsem možje in fantje.

V četrtek imajo 4., 7. in 9. razred sveto spoved pred prazniki.

Križev pot v petek pripravi šmarska mladina.

V soboto je liturgično praznovanje  Gospodovega oznanjenja Mariji – materinski dan. Sveta maša ob 9h bo v Šmartnu, ob 18h pa v Tacnu. Birmanci naj pridejo k sveti maši ob 9h, od 10h pa bodo v župnišču izdelovali butarice.

Prihodnja nedelja bo cvetna nedelja. Pred mašama – če bo lepo vreme - bo blagoslov zelenja zunaj na parkirišču.

Prihodnjo nedeljo popoldne bo od 15h do 16.30 možnost za sveto spoved. Dva spovednika od drugod bosta spovedovala v cerkvi, župnik bom na voljo v učilnici.

Za branje: dobite lahko novo številko Družine, nekaj je še Ognjišč ter revije Najst.

Po maši lahko dobite oljčne vejice in butarice. Vaš dar za vejice bo za župnije, ki so nam jih poslale.

nalagam novice...