Župnija Šmartno pod Šmarno goro

6. POSTNA – CVETNA NEDELJA

24. MAREC 2024

Popoldne od 15h do 16.30 bo možnost za sveto spoved. Dva spovednika bosta na voljo v cerkvi, župnik bom spovedoval v učilnici.

Jutri imata sveto spoved 6. in 8. razred, v sredo še 5. razred. Ostali razredi imajo redna srečanje do četrtka.

V sredo dopoldne bom obiskal bolne in starejše. Sporočite, kam naj še pridem.

V ponedeljek, torek in sredo bodo svete maše ob 18h, ostale tri dni pa ob 19h.

V četrtek posebej vabimo prvoobhajance in družine, birmanci pa so vabljeni vsak dan.

Ministranti imajo vaje uro pred obredi.

V petek bo ob 15h v Šmartnu molitev križevega pota. Obredi bodo ob 19h.

Na veliko soboto bo ob 7h  blagoslov ognja, nato pa od 10h naprej češčenje. Vigilija bo ob 19h. Prinesite svečke.

Blagoslovi jedil bodo po razporedu, ki je v LSM. Tudi vse druge informacije imate v našem glasilu.

Prihodnjo nedeljo bo ob 7h procesija. Druga sveta maša bo ob 10h. Po obeh bo darovanje za župnijske projekte.

Za branje: dobite lahko novo številko Družine, nekaj je še Ognjišč ter revije Najst, vzemite še LSM.

Hvala vsem, ki ste ali boste pomagali pri pripravi praznikov.

nalagam novice...